warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

logo-bagcilikModern bağcılık ürünlerimiz

– Baş Direkler
– Ara Direkler
– Te Kolları
– Toprak Çıpaları – Özel tasarım – Çelik Halat – Sıcak daldırma galvanize
– Gergi Halatları – Sıcak daldırma galvanize çelik halat
– Galvanize Teller – Sıcak daldırma galvanize
– Gerdirme Mandalları – Gripple
– Zemin Plakaları 
– Koruyucu Tül Sistemi Aparatları (Tül taşıyıcı metal yapılar, tül klipsleri, tül çeşitleri)
– Montaj aparatları (Toprak çıpası çakma, Direk koruyuculu çakma, Gerdirme aparatları)

 

Modern Bağcılık’ta öncü kuruluş olarak, “Galvaniz Kaplı Metal Bağ Direkleri”ni kullanıyoruz. 2011 yılında Türkiye İthalatçılığını aldığımız Profil Alsace bağ ürünleri Dünya’da en çok tercih edilen firmalardan biri.

Metal bağ direklerimizi inceleyiniz...

  • Direkler: Anahtar teslim bağ ve bahçe kurulumlarında üst kalite gurubundaki bu ürünlerle herhangi bir bozulma olmadan 40 yıl boyunca kullanılabiliyor.
  • T Askıları: Bunun dışında, “Telli Terbiye Sistemleri”nde gerekli olan Dünya’nın en ekonomik ve işlevsel ürünü olan T Askılarıyla çok pratik ve uzun ömürlü bir bağ tesis edebilirsiniz. Ürünler kaynaksız ve vidasızdır.
  • Teller: 2mm ile 3,5 mm arasında özel sertleştirilmiş çelik ve standart galvanize teller ile sofralık bağlarda genelde 5+1 telli sistemler, şaraplık bağlarda ise 3+1 telli sistemler ve bodur bahçelerde ise genellikle 8+1 telli terbiye sistemleri kullanmaktayız.
  • Toprak Çıpaları: Yerli üretim daldırma galvanize burgu ve kazık tip olarak ve ihtiyaca uygun çeşitli ebatlarda baş direklere uygunlanır. Ayrıca profesyonel ithal ürünleri de bağ tesisi kuran yatırımcılarımıza sunuyoruz.
  • Gedirme Mandalları: Yerli ve yabancı üretim seçenekleriyle, yine ihtiyaca uygun çeşitli ebat ve tiplerde gerdirme ekipmanları kullanılır.

TAGS: ağ sistemi, Anahtar teslim bağ, bağ kurulumu, Bağ tesisi, bağcılık, bağcılık ürünleri, Bahçe Kurma, bursa, bursa bağcılık, çift te sistem, file sistemi, Galvaniz direk, galvanize tel, gerdirme mandalları, gripple, koruyucu tül, Meyve bahçesi kurma, modern bağ, Modern bağ tesisi, Modern Bağcılık, profil alsace, tesis kurma, toprak çıpası, yarım çardak

loading
×