Peyzaj Hizmetleri - Bağcılık - Fidancılık - Telli Terbiye Sistemleri - Metal Bağ ve Çit Direkleri - Çimlendirme - Bahçe Bakımı Hizmetleri - Meyve Fidanları - Süs Bitkileri - Bitki Koruma Ürünleri - Sulama Sistemleri - Bitki Besleme Sistemleri - Modern Bağcılık - Bağ - Bahçe Tesisi Kurulumları - Kişiye Özel Tarım Ürünleri

logo-bagcilikModern bağcılık ürünlerimiz

– Baş Direkler - Galvanize Metal (Sac kalınlığı: 1,80mm- 2,50mm)
– Ara Direkler - Galvanize Metal (Sac kalınlığı:1,50mm-1,80mm)
– Te Kolları - Özel klipsli montaj
– Toprak Çıpaları - Özel tasarım (Çekme yükü: 1200kg)
– Gergi Halatları – Sıcak daldırma galvanize çelik tel (Kopma kuvveti:800kg/1400kg)
– Galvanize Teller (Tarıma özel kaplamalı) (Tel kalınlığı:2,00mm-3,00mm aralığında)
– Gerdirme Mandalları (Çekme kuvveti:400kg-800kg aralığında)
– Zemin Plakaları (Riskli zeminlerde direkleri sabitleme amaçlı ürünler)
– Koruyucu Tül Sistemi Aparatları (Tül taşıyıcı metal yapılar, tül klipsleri, tül çeşitleri)
– Montaj aparatları (Toprak çıpası çakma, Direk koruyuculu çakma, Gerdirme aparatları)

 

Modern Bağcılık’ta öncü kuruluş olarak, “Galvaniz Kaplı Metal Bağ Direkleri”ni kullanıyoruz. 2011 yılında Türkiye İthalatçılığını aldığımız Profil Alsace bağ ürünleri Dünya’da en çok tercih edilen firmalardan biri.

Metal bağ direklerimizi inceleyiniz...

  • Direkler: Anahtar teslim bağ ve bahçe kurulumlarında üst kalite gurubundaki bu ürünlerle herhangi bir bozulma olmadan 40 yıl boyunca kullanılabiliyor.
  • T Askıları: Bunun dışında, “Telli Terbiye Sistemleri”nde gerekli olan Dünya’nın en ekonomik ve işlevsel ürünü olan T Askılarıyla çok pratik ve uzun ömürlü bir bağ tesis edebilirsiniz. Ürünler kaynaksız ve vidasızdır.
  • Teller: 2mm ile 3,5 mm arasında özel sertleştirilmiş çelik ve standart galvanize teller ile sofralık bağlarda genelde 5+1 telli sistemler, şaraplık bağlarda ise 3+1 telli sistemler ve bodur bahçelerde ise genellikle 8+1 telli terbiye sistemleri kullanmaktayız.
  • Toprak Çıpaları: Yerli üretim daldırma galvanize burgu ve kazık tip olarak ve ihtiyaca uygun çeşitli ebatlarda baş direklere uygunlanır. Ayrıca profesyonel ithal ürünleri de bağ tesisi kuran yatırımcılarımıza sunuyoruz.
  • Gedirme Mandalları: Yerli ve yabancı üretim seçenekleriyle, yine ihtiyaca uygun çeşitli ebat ve tiplerde gerdirme ekipmanları kullanılır.
  • Damlama Sistemi Ekipmanları: Çeşitli tiplerde çok yıllık UV katkılı damlama boruları, filtreler ve bağlantı elemanlarıyla uzun ömürlü sistemler kurulur.

Yorumlara kapalı...