warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

Fidancılık

anadolumeyveleri

Başlıca Meyve Türleri

Elma, armut, ayva, nar, Erik, şeftali, kayısı, kiraz, vişne, zeytin, incir, ceviz, kestane, badem, Antep fıstığı, fındık, kızılcık, hünnap, iğde, hurma, dut, muşmula, yaban mersini, alıç, üzüm, kivi, böğürtlen, ahududu, limon, portakal, mandalina, kamkat (kumkuat) gibi geniş yelpazede verdiğimiz hizmeti, bir çok alt çeşit ile de daha da genişletiyoruz.

                        Yeni!  Broşür – Meyve Fidanı 

bursatarım Fidan Kataloğu

Katalog – Meyve Fidanı 

 PERAKENDE ONLİNE SATIŞ SİTEMİZDEN SATIN ALABİLİRSİNİZ  www.bursatarimmarket.com.tr

Satış Prosedürümüz:

Fidanlarımız, çoğunlukla ön siparişli ve sözleşmeli olarak üretilip satılmaktadır. Açık köklü fidan sezonunda tür ve anaç tercihinize göre stoğumuz uygun olmayabilir. Bunun için mutlaka sezon öncesi irtibata geçiniz.

Açık köklü fidan satışı, fidan sökümlerimiz mevsim şartlarına göre kasım – nisan ayları arasında gerçekleşir.

Tüplü fidan satışı, yılın her döneminde satışımız gerçekleşir. Ancak yüklü alımlarınızda sadece siparişle üretim yapılmaktadır.

Tüm Türkiye’ye özel ambalajlarla, alıcı ödemeli olarak anlaşmalı kargo firmaları ile gönderim yapıyoruz. Kargo ile alımlarınızı, nakliye maliyetleriniz, daha korunaklı paketleme açısından  açık köklü sezonda yapmanızı öneririz.

Bursa siyah inciri, ceviz fidanı, üzüm asma fidanı, manolya, aşılı meyve fidanı, bursa da satışı yapılıyor. lider kuruluş bursatarım. bodur, yarı bodur ve klasik anaç üretimi yapılıyor. incir, ceviz, asma, badem, kayısı, nar, şeftali, erik, kiraz, vişne, hurma, trabzon hurması, hünnap, elma, armut, nektarin, böğürtlen, ahududu, dut, ayva, yaban mersini, alıç, kızılcık, gibi meyve fidanı mevcuttur. Özel ambalajla kargo imkanı.
Anaçlar, CAB6P, OHF333, myrobolan, garnem,
loading
×