warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

image253

Biz kimiz? 

Bağcılık ve fidancılıktaki 1977 yılından beri tecrübesi ile sizler için titizlik ve profesyonellikle hizmetinizdeyiz. İlkemiz; doğru ürünü, kaliteli hizmetimizle buluşturup her zaman müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.

Fidancılıkta yılda 1.500.000 adet asma fidanı, 1.000.000 adet meyve fidanı olmak üzere toplamda 2.500.000 adetin üzerinde üretim yapmaktayız. 2018 yılında firma bünyemizde soğuk hava tesisi, depolama, sera ve fidan satış bölgelerinden oluşan yeni tesisimizi faaliyete geçirdik. Bunun yanında projelendirip faaliyete geçirdiğimiz bir çok meyve üretim sahaları oluşturduk.

Telli terbiye sistemlerinde ise, Dünya’da seçkin bir marka konumuna ulaşan BUTAFIX markamız ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Ürün gruplarından galvaniz metal profil direklerin yanında, gerdirme mandalları, toprak ankraj ve çıpaları ve bunların çeşitli aksesuarlarını sayabiliriz. Ayrıca yine ürünlerimiz ile anahtar teslimi projelerde modern bahçeler kuruyoruz.

Firma bünyemizde ; Bursa Siyah İnciri, Armut, Kestane, Üzüm, Kaki, Yaban Mersini, Ahududu, Böğürtlen, Çilek türlerinde meyve yetiştiriciliği yapmaktayız. Ayrıca 100’ün üzerinde meyve müstahsil portföyümüz vardır. Bu belirtilen meyve üretim parsellerimiz ve tedarikçi portföy gücümüz ile meyve için fiyat / ürün kalitesinde rekabetçi konumdayız. Ayrıca Bursa merkezli paketleme ve soğuk hava depolarımız mevcuttur.

Hedefimiz; fidancılıkta en kaliteli ve sağlıklı fidanları yetiştirerek meyve bahçelerinin verimini artırmak, peyzaj düzenlemelerinde görselliği ve hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmak, bağcılık ve meyve yetiştiriciliğinde siz üreticilerimizin ve yatırımcıların kontrolsüz fidan dikme veya hatalı uygulamalarını engelleyerek önce sizlere sonra da ülke ekonomisine değer katmaktır.

loading
×