warning icon
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!

image253

Bağcılık ve fidancılıktaki 1977 yılından beri tecrübesi ile sizler için titizlik ve profesyonellikle hizmetinizdeyiz. İlkemiz; doğru ürünü, kaliteli hizmetimizle buluşturup her zaman müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.

Fidancılıkta yılda 1.000.000 adet asma fidanı, 600.000 adet meyve fidanı olmak üzere toplamda 1.600.000 adetin üzerinde üretim yapmaktayız. 2018 yılında firma bünyemizde soğuk hava tesisi, depolama, sera ve fidan satış bölgelerinden oluşan yeni tesisimizi faaliyete geçirdik. Bunun yanında projelendirip faaliyete geçirdiğimiz bir çok meyve üretim sahaları oluşturduk.

Telli terbiye sistemlerinde ise, Dünya’da seçkin bir marka konumuna ulaşan BUTAFIX markamız ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Ürün gruplarından galvaniz metal profil direklerin yanında, gerdirme mandalları, toprak ankraj ve çıpaları ve bunların çeşitli aksesuarlarını sayabiliriz. Ayrıca yine ürünlerimiz ile anahtar teslimi projelerde modern bahçeler kuruyoruz.

Hedefimiz; fidancılıkta en kaliteli ve sağlıklı fidanları yetiştirerek meyve bahçelerinin verimini artırmak, peyzaj düzenlemelerinde görselliği ve hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmak, bağcılık ve meyve yetiştiriciliğinde siz üreticilerimizin ve yatırımcıların kontrolsüz fidan dikme veya hatalı uygulamalarını engelleyerek önce sizlere sonra da ülke ekonomisine değer katmaktır.


Since 1977 in viticulture and arboriculture we have been serving you with the proffessionalism and accuracy. Our mission is to combine the right product with our high quality service and always gain the customer’s content.
We are making sale as annual over 1.600.000 pieces of saplings which are 600.000 pieces of grape saplings and 1.000.000 pieces of fruit saplings in arboriculture. In 2018 we have been operating our new facility which consists of cold storage, greenhouse and nursery in our company. In addition to that, we have operationalized fruit production area by designing them.

In trellising systems and equipment we have been carrying activities with our brand BUTAFIX which is excellent brand in the world. We can examplify from the product group as “Galvanised metal post, Wire tensioner, Land anchor and ropes etc.” Besides, we have been establishing our products with our teams in the turnkey project.
Have a nice working day.

loading
×