Peyzaj Hizmetleri - Bağcılık - Fidancılık - Telli Terbiye Sistemleri - Metal Bağ ve Çit Direkleri - Çimlendirme - Bahçe Bakımı Hizmetleri - Meyve Fidanları - Süs Bitkileri - Bitki Koruma Ürünleri - Sulama Sistemleri - Bitki Besleme Sistemleri - Modern Bağcılık - Bağ - Bahçe Tesisi Kurulumları - Kişiye Özel Tarım Ürünleri

BURSA TARIM FİDANCILIK  

ÜRETİCİ FİYATLARI

ile satışımız devam ediyor…

Açık köklü fidan dönemi: Aralık – Mart ayları arası

Tüplü ve saksılı fidan dönemi:  Nisan – Kasım ayları arası

 

Toptan ve Perakende satışlarımızda siparişlerinizi önceden veriniz.

İyi bir meyve bahçesi tesis etmek istiyorsak bahçemizi iyi, kaliteli fidanlarla kurmalıyız. Ülkemizde her yıl yaklaşık 10 Milyon civarında meyve fidanı üretilmektedir. Bunlardan 6.5 milyon civarındaki fidanı devlet fidanlıkları, 3.5 milyon fidanı ise özel fidanlıklar üretmektedir. Resmi olmayan kontrol dışı üretimle bu rakam çok daha artacaktır.

Kaliteli ve kontrollü fidan tercih etmeniz şüphesiz ki size diğerlerine göre yatırım üstünlüğü kazandıracaktır. Zamanınız ve emeğinizin değerini ancak siz takdir edersiniz.  Tercihlerinizde mutlaka kaliteli ürün arayınız…

 

Bodur, Yarı bodur ve Klasik anaçlarda başlıca ürünlerimiz;

AŞI ANTEP FISTIĞI, ALIÇ, ARMUT, AYVA, BADEM, AŞI BÖĞÜRTLEN,  AŞI KESTANE, ÇİLEK, DUT, ELMA, ERİK, FINDIK, HURMA (TRABZON), AŞI HÜNNAP, IHLAMUR, İĞDE, KAMKAT, KAYISI, KIZILCIK, KİRAZ,  KİVİ , KUŞBURNU, LİMON, MANDALİNA, MUŞMULA, NAR, NAŞİ, NEKTARİN, PORTAKAL,  ŞEFTALİ, VİŞNE,  ZEYTİN  fidanları olarak sıralanabilir.

 

Süs Bitkisi Satış**********      Başlıca Süs Bitkileri  *********

Başta MANOLYA (Mor ve Beyaz Çiçekli)  ve MAZI (Altuni, Yeşil ve Pramit, Top, Spiral formlarda ) türleri olmak üzere 50.000 m2  alanda üretim yapmaktayız.

Bunların dışında diğer ibreli bitki türleri (ÇAM,  SEDİR, SERVİ, LEYLANDİ, LADİN, MAZI, GÖKNAR, ARDIÇ vs.) ve bunların çeşitli türleri mevcuttur.

Diğer dış mekan süs btikileri olarak DEFNE, ALEV, ŞİMŞİR,TAFLAN, OYA, SÜS ELMASI, SÜS ERİĞİ, PARAŞÜT DUT, IHLAMUR, DİŞ BUDAK, AKASYA, ÇINAR, MEŞE, ERGUVAN, İĞDE gibi türler çeşitli boy ve formlarda mevcuttur.

ÜRETİCİ FİYATLARI

ile satışımız devam ediyor…

Fidan SatışıAynı Gün Fidan Gönderimi

 

 

 

Fidanlık Adresi

Çalı Mah. 178. Sok. No:6 (Çalı Pazaryeri Yanı) Nilüfer / BURSA

 

FidanlıkBursa Siyah İnciri - Rootball FidanCeviz Fidanı - PaketlemeAsma Fidanı Satış